Нові горизонти

Дякуючи Богу і Учителям, ми … доїхали. Доїхали саме в повному розумінні цього слова у всіх його варіаціях. Те, що свого часу розглядалося як нереальне: поїздка закордон саме в Європу, стало дійсністю. І всі, так звані, перепони – мова, яку ти боїшся не зрозуміти, правила, котрі в кожній країні свої, люди, яких ти не знаєш та інші «тіпа» проблеми, опісля здаються такими дрібницями, особливо коли ти перетинаєш кордон, їдучи вже додому. Часто саме страх розширити свій кругозір, підсвідомо не дає тобі зрушити з місця, стопорить на якихось незначних моментах. І саме такі виїзди, коли ти потрапляєш в абсолютно іншу реальність, не пов’язану з твоїми буденними діяннями, дозволяє по-іншому подивитися довкола себе і на себе.WP_20161127_11_25_13_Pro

Для нас ця поїздка була своєрідною перезагрузкою, і нас самих і життя загалом. Особливо вражаючими є моменти, коли відчуваєш, що тобі допомагають постійно, незважаючи ні на що. Коли в автобусі зустрічаєш рідний погляд, радість просто переповнює, аж зависаєш на пару секунд – тебе супроводжують. День проведений під покровом, з опікою і наповнений такими приємними емоціями, подарований нам, створює атмосферу радості від самого усвідомлення проявів такої любові.

Що дала поїздка — відчуття любові і милосердя! За будь-яких обставин життя, відчувається Божа благодать і захист зверху. Поки ти сам не відвернешся — Бог, Мати і Учитель завжди будуть з тобою.59sstVROsw8

У метушні дня, коли постійно біжиш кудись і щось треба зробити, і те й інше затягує вихором, дуже корисно ось так просто взяти, і зупинити миттєвість на пару днів. Коли по телефону до тебе не додзвоняться, або ти просто не можеш взяти трубку, коли інтернет максимум в номері, в якому ти тільки прокидаєшся і лягаєш спати, і коли думки про все, що тут вдома постійно з тобою, тут втрачають свою актуальність, і ти можеш побути природним, без мішури, самим собою. Корисно ..WP_20161127_15_58_46_Pro

Часто в буденності життя люди втрачають близьке спілкування по душах. Забувається, що суть розмови полягає в самому процесі. Навіть кілька секунд істини в кількагодинній розмові, є вже досягненням. І краще зхрестити списи в різнопланових поглядах, добувши іскру спільного рішення, а ніж залишитися кожен зі своєю правотою, засунутою глибоко в себе.

Новий погляд на старі речі не означає, що можна перебудувати, а потрібно побудувати заново. Ремонтуючи дах в будинку, де слабкий фундамент дає нестійкість стін, ти ніколи не будеш спокійно жити. Потрібно будувати новий фундамент.

Розумієш, що якщо тобі потрібно щось дізнатися, ти дізнаєшся. Єдине що може зупинити, це невпевненість в собі, «а як я буду виглядати зі сторони?». Можна, звичайно і самому знайти відповіді методом спроб і помилок, проте набагато швидше запитати хоч якось, за допомогою язика і мові жестів, і тоді процес ітиме набагато швидше, зекономиш час на інші враження.

А ще, коли навіть трохи розширяється світогляд, тягне розширити його ще більше. Маємо на увазі, що пішки, воно звичайно і краще, багато нюансів бачиш, та й для здоров’я корисно. Проте багато не находишся, особливо за три дні; кілька годин прогулянки і наступні години потребують перепочинку як би не хотілося побачити ще. Тому в планах поїхати на авто і осягнути побільше, з’явилося конкретно. Коли є такі можливості в Європі.

Особливо сподобалося дуже в Бардейовських Купелях. Атмосфера легкості, спокою і роздумів. Відчуття ніби час зупинився, і на кілька миттєвостей потрапляєш в ХІХст, де проходжають світські дамочки в елегантних сукнях з широкополими капелюшками, і статні мужчини, чомусь вусаті з циліндрами і тростинами в руках. WP_20161127_16_03_07_ProПовітря яким не можеш надихатися, свіжість, котрою до тебе надихалися царі, цілющі води для швидкобігання, і різноманітні сауни для релаксу. Все є тут.WP_20161127_16_09_08_Pro

Окрім того проїздом побачили Кошице. Де всі дороги міста ведуть до костьолу св. Ельжбети. WP_20161129_10_19_32_ProПроте дві години не дають можливості оцінити його величі. Але наступного разу буде продовження… Це місто зацікавило, і хочеться проникнутись ним більше. І де ми пообідали в українському ресторанчику, насолодившись таким рідним борщем і іншими нашими стравами до несхочу.

WP_20161129_10_25_20_ProБудь-яка подорож цікава тим, що постійно порівнюєш, а як у нас — а як тут у них, а що подобається — а що не дуже, це не зрозумію — а це цікавеньке. Дуже сподобалася доглянутість і чистота. Ти як би собі це представляв і знав від інших, але побачити самому зелену травичку майже взимку, і не тільки на ділянках біля будинку, але й по суті за містом або на загальних територіях, це щось.

І все ж таки, все рівно в таких місцях з часом розумієш, що ти народжений в Україні, і це твоя земля, куди тебе тягне, незважаючи на всі складнощі, котрі є у нас. Але багато чого хочеться перейняти і примінити саме тут, а не користуватися цим там.6olhS3oVsYE

Тому, щоб квіти цвіли взимку, необхідно повірити в казку.WP_20161128_14_35_48_ProАндрій і Оля))))


Комментарии к “Нові горизонти

  1. Мари Ответить

    Дуже сердечна стаття. Дякую! Ви такі гарні на фото і такі проникливі в словах)))

  2. Бондеролька Ответить

    Дуже тепло!) Й справді подорожі завжди дають можливість подивитись на щось нове, збагатитись, щось перейняти і переосмислити/ переоцінити те, що маєш.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *