Загадкові Варіації

Шляхи життя несуть крізь часи, де зупиняють нас дива на мить.

Життя – буття, яке воно? Як зрозуміти нам його? Яка та цінність за любов, що кожному дарує Бог.  

  • Щодня ми стоїмо на перехресті виборів своїх. Від малечку і до велику, з легкими чи складними запитаннями життя. Від одягу що в ранці нам вдягнути, до сенсу нашого буття. Цей вибір робимо свідомо, хоч іноді диктує підсвідомість таємні наші побажання. Та вибір є завжди у нас, який обрати вектор.
  • Кохання, немає віку та статті. Воно просто прагне бути. Та й Господь нас парує у пари, для вирішення наших якостей життя. Інколи ми не замислюємось, на скільки це важливо, вирости у парі і скласти свій пазл сім’ї. Хоч кожен, завдяки цьому вирішує свої якості душі. Як же то радісно кохати друга, а ніж дружить з коханим.
  • Заздрощі та лінощі. Ми так частенько, любимо позаглядати на сусіда, а що там новенького у нього. Нам інколи здається, що чогось не вистачає у житті, — гарненької машини, великого будинку, зарплати, разочка в три побільше. А як же хочеться простого людського щастячка. Та ні! Чомусь так дивимось по інші боки, але так рідко заглядаєм на калік. Шукаєм більшого, та забуваєм подякувати Богу. Що кожний ранок сонечко встає, і гріє у віконце мого дому.
  • У Господа свій погляд на життя. Будуючи шляхи життя на все є термін виконання. За кожним вчинком і питанням, стоять ті кроки широти і довжини. А інколи і коло запасне, коли звернув ти не туди, проходиш лишні метри. Так все ж ідеш, ти падаєш, а потім підіймаєшся і просто не здаєшся . І ти будуєш ту широту щасливого життя, хоч Бог проклав за тебе довжину. То ж не втрачайте  часу, творити щастя для людей… і широту. Свою.

І на останок Загадкові варіації – прекрасна п’єса двох акторів, яка змушує замислитись на сенсом нашого життя. От так пройшов мій вечір у вівторок.                     варіації


Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *